منطقه مال تپه

مال تپه

مال تپه منطقه‌ای در بخش آسیایی استانبول ! با پین تاتی هومز همراه شوید!

مال تپه

منطقه #مال_تپه #Maltepe

وقتی بحث مهاجرت و #خرید_ملک_در_ترکیه به وسط میاد، شناخت محله و منطقه‌ای که قرار هست در آن زندگی کنیم بسیار مهم و ضروری است.
توی پست امروز می‌خواهیم این منطقه را معرفی کنیم، با ما همراه شوید.در بخش آسیایی #استانبول قرار گرفته و با #کادیکوی، #کارتال، #آتاشهیر و دریای مرمره همسایست.

این منطقه سرسبز و زیبا بخاطر مجاورت با #دریای_مرمره مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران در بخش مسکن قرار گرفته و مکان فوق‌العاده‌ای برای #خرید_ملک و سرمایه‌گذاری است.

یکی از محسنات آن همسایگی با کادیکوی و یکی از نزدیکترین مناطق به #خیابان_بغداد است اما با این تفاوت که قیمت ملک در این منطقه بسیار مناسب‌تر از مناطق همجوارش می‌باشد.

محله‌های مال تپه

دارای ۱۸ محله است و امکانات خوبی برای ساکنانش دارد. وجود چندین دانشگاه، مدرسه، بیمارستان، مراکز خرید، سکونت در این منطقه وسیع را دلچسب‌تر کرده.

مراکز خرید مال تپه

محله‌های مرفه نشین

محله‌های “آیدین اِولر”، “کوچوک یالی” و “چینار” از محله‌های خوب و مرفه نشین و لوکس منطقه مال تپه هستند.

مراکز تفریحی

مرکز خرید هیل تاون، مال تپه پارک و مرکز خرید مال تپه پیازا از مراکز خرید معروف این منطقه هستند که ساکنان منطقه و توریست‌ها علاقه وافری به آن‌ها دارند.مرکز فرهنگی تورکان سایلان در این منطقه قرار گرفته و میزبان بسیاری از رویدادهای فرهنگی و هنری در طول سال است.

دسترسی‌های

تراموا و متروبوس نیست اما اتوبان  D100 و متروی خط مارمارای از جنوب مال تپه عبور می‌کنند، همچنین اتوبان  E80 هم از این منطقه می‌گذرد.

خرید ملک دراین منطقه

اگر تصمیم به #خرید_ملک در این منطقه را دارید باید بدانید که این منطقه به سرعت در حال پیشرفت است و بخاطر ساخت وساز فراوان ارزش ملک در حال ترقی و افزایش است. اگر عاشق دریا هستید و دوست دارید خانه ای با چشم انداز زیبا داشته باشید، می توانید پروژه‌های ساحلی این منطقه را انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید ملک با ما در تماس باشید

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه